import pojazdów

Wyjazdy po samochody!

Polecamy wyjazdy po samochody do Holandii - na największej holenderskiej giełdzie możesz osobiście dokonać wyboru najlepszego dla Ciebie auta. My Cię tam zabierzemy, pomożemy sprawdzić stan techniczny pojazdu, załatwić formalności związane z zakupem.


Sam(a) decydujesz - albo wracasz swoim nowo kupionym samochodem, albo ładujemy auto na lawetę i wracasz z nami do kraju.


Za co płacisz?

- za pewność i poczucie bezpieczeństwa - jesteśmy ubezpieczeni, ubezpieczamy także ładunki podczas transportu na lawecie;

- za naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie - jeśli nie jesteś znawcą motoryzacji, służymy naszą radą, doradzimy lub- jeśli zauważymy wady- odradzimy zakup samochodu. Wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie auto! Pamiętamy - liczy się gust Klienta!


Wyjazdy w poniedziałkowe popołudnie. Szczegóły pod nr tel.
0 504 904 644. Zapraszamy!

Samochody z USA - bardziej w zasięgu niż sądziłe(a)ś!

Możesz zlecić nam wyszukanie za oceanem wymarzonego samochodu, jego zakup i transport do portu w Niemczech lub w Polsce. Na Twoje życzenie zajmiemy się odprawą auta i pomożemy przejść przez gąszcz urzędowych formalności. Podstawimy auto pod wskazany adres.


Transakcja realizowana jest przy Twojej akceptacji, o przebiegu jej etapów jesteś na bieżąco informowany. Budżetem na zakup auta, jego transport do miejsca docelowego, opłaty urzędowe i honorarium za wykonanie usługi dla MotoKrisCar dysponuje wyłącznie Klient.


Mamy ustalone stawki i wystawiamy faktury VAT. Pojazdy są ubezpieczane na czas transportu transoceanicznego oraz podczas transportu na lawecie.


Co ułatwia realizację zlecenia?

- jasno sprecyzowane oczekiwania Klienta i wystawienie nam zlecenia;

- dobra komunikacja pomiędzy Klientem i naszą firmą (gwarantujemy!);

- cierpliwość ze strony Klienta - należy się liczyć z tym, że od momentu złożenia zlecenia i zakupu auta drogą internetową do chwili podstawienia go pod dom Klienta, może potrwać nawet kilka miesięcy. Samochody muszą mieć wyjaśnioną sytuację urzędową w USA, przejść odprawę celną w USA i w porcie docelowym. Nie mamy wpływu na tempo pracy urzędów!


Dołącz do grona zadowolonych Klientów!


Sprawdź też naszą ofertę Aktualnie w sprzedaży!

Sklepy internetowe MaxShop